Producent nóg drewnianych
Wybierz język
PL EN DE FR

Świat do góry nogami

089 645 92 42
-

biuro@drewhit.pl

 

Dział handlowy

judyta.kotewicz@drewhit.pl

 

Posiadamy certyfikat FSC®

CU-COC-815681


fsc

Aktualności

8 października 2020 roku nasza firma uzyskała certyfikat FSC® świadczący o przestrzeganiu zasad odpowiedzialnego gospodarowania zasobami Ziemi. Dzięki temu nasi klienci, dla których ochrona środowiska naturalnego jest priorytetem mogę mieć pewność, że nasze produkty nie pochodzą z lasów które były wycinane w sposób nielegalny.

Nasz numer certyfikatu: CU-COC-815681, FSC 100%

DREW-HIT
POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO STOLARZ/MODELARZ

WITAMY!

Wracamy do Państwa po długiej nieobecności, ale z powiększoną ofertą o kolejny produkt, jakim są krzesła. Od bieżącego roku postanowiliśmy wprowadzić je na stałe do naszej oferty.
Starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dopracowaliśmy każdy, najmniejszy detal. Chcieliśmy, aby były one zarówno wygodne jak i doskonale prezentujące się, a to wszystko zachowaliśmy w ich prostocie!

Krzesła CLAIRE polecają się do każdego wnętrza, zarówno do wystroju domu, jak i również pomieszczeń administracyjnych. Jakość naszych krzeseł jest tak samo doskonała i dopracowana, jak ich wygląd zewnętrzny.

Zapraszamy TUTAJ, by dowiedzieć się więcej i TUTAJ, by obejrzeć naszą galerię.

Oferta

Nr1 h-120 85x85 h-120
FELIX 180x55 h-70
Nr24 210x210 h-40

Witamy!

Istniejemy od 1989 roku i naszą główną specjalizacją jest produkcja nóg drewnianych do mebli tapicerowanych. Świadczymy usługi dla firm produkcyjnych z branży meblarskiej. Dzięki solidności wykonania przez nas wyrobów oraz terminowości, zyskaliśmy zaufanie naszych stałych klientów i wciąż nabywamy nowych, równie zadowolonych. Nogi drewniane nie są jedynym obszarem naszej działalności, do zaoferowania mamy również stelaże, drewniane maty, a nawet w całości wykonane przez nas krzesła.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJ