Producent nóg drewnianych
Wybierz język
PL EN DE FR

Aktualności

089 645 92 42

biuro@drewhit.pl

Dział handlowy

judyta.kotewicz@drewhit.pl

Posiadamy certyfikat FSC®

CU-COC-815681

fsc

OFERY PRACY

DREW-HIT
POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO STOLARZ/MODELARZ

STOLARZ/MODELARZ
Miejsce pracy: DREW-HIT, Sampława 68a, 14-260 Lubawa
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie czynności na stanowisku stolarza / modelarz, polegających na opracowywaniu prototypów/modeli/wzorów na bazie dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej.
• Nadzór nad procesem wdrażania nowych modeli.
• Sporządzanie rysunków oraz dokumentacji w formie szablonów.

Wymagania:
• Umiejętności stolarskie, obsługa maszyn stolarskich i czytania rysunku technicznego.
• Znajomość technologii produkcji mebli.
• Zdolności manualne oraz posiadanie wyobraźni przestrzennej.
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę, dbałość o jakość produktów.
• Samodzielność, dyspozycyjność,
• Dobra organizacja pracy własnej.
• Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata.
• Uczciwość i rzetelność.
• Obsługa komputera.
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
• Premia uzależniona od wyników pracy.
• Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole.
• Wsparcie ze strony kierownika produkcji.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres:
Drew-Hit Adam Marciniak, Sampława 68a, 14-260 Lubawa lub na e-mail: magda@drewhit.pl